Menu Close

پنج نکته برتر در زمینه توسعه جذابیت گیاهان مصنوعی در فضای باز در حیاط خانه شما

باغبانی یکی از شیوه هایی است که باعث ایجاد رابطه صمیمانه بین یک باغبان و گیاهان می شود. همچنین به ویژه برای افرادی که از نظر عاطفی ناپایدار هستند ، تسکین دهنده فشار خوبی است. و برای برخی ، بهترین راه برای ابراز وجود به دیگران است – آنها به عنوان شخصی از چه کسانی و چه کسانی هستند.

اگر نظافت چمن و نفیس بودن گیاهان را حفظ کنید باغ شما به تدریج رهگذران را تحت تأثیر قرار می دهد. اگر گل ها ، درختان بوته و درختچه ها با توجه به اندازه ها ، شکل ها و بافت های آن خوب مرتب شده باشند ، می توانند یک مکان عالی برای سرگرمی ایجاد کنند. علاوه بر این ، اگر در اطراف منطقه چند پرچین جعلی چند ساله وجود داشته باشد ، می توانید سطح امنیت و حریم خصوصی را در محیط خانه خود افزایش دهید.

من می دانم که حفظ جذابیت گیاهان زنده آسان نیست به خصوص اگر فصلی باشند. اما با کمک گیاهان مصنوعی در فضای باز ، دیگر نگران نگهداری کامل باغ خود نخواهید بود. به جای چمن زدن هفته ای یک بار برای خوب نگاه داشتن آن ، چشم قیمت گل آزالیا  های خود را با طیف گسترده ای از گیاهان گلدار مصنوعی در گلدان ها یا انگورهای مصنوعی در سبدهای آویزان ، سرگرم کنید. همچنین می توانید آنها را مطابق با سبک های مناسب فضای باز و مطابق با سلیقه شخصی خود تنظیم کنید. این نکات مفید را بررسی کنید که حتی در مناطق کوچک نیز در حیاط شما بهتر جواب می دهد.

1.) از فضاها بیشترین استفاده را ببرید
این جایی است که باغبان ها در انتخاب گیاهان مناسب برای فضاهای بزرگ و کوچک از صنایع دستی خود استفاده می کنند. کلاه فرنگی شما اگر آن را با آزالیای مصنوعی و شمعدانی قاب بگیرید ، متفاوت به نظر می رسد. هر منطقه را با گل شمعدانی بزرگ گلدانی ، باغچه و دلفینیوم پر کنید زیرا آنها می توانند نقاط باریک را به حداکثر برسانند.

2.) به طور چشمگیری با رنگ ها بازی کنید
گاهی اوقات ، اگر برخی از رنگ های عجیب و غریب که با رنگ های دیگر هماهنگ نیستند ، عجیب به نظر می رسد اما برای همسایگان خوشایند نمای زیبایی ایجاد می کنند. شمعدانی های مصنوعی صورتی روشن از فصل زمستان ، گیاهی کاملاً مناسب برای عرشه و بالکن شما هستند.

3.) یک نقطه کانونی ایجاد کنید
هدف از تنظیم یک نقطه کانونی در باغ شما این است که بینندگان فوراً توجه خود را از یک جنبه معطوف کنند. ایجاد منحنی برای چشم بسیار جذابتر از چیدمان گیاهان مصنوعی در فضای باز به صورت مستقیم است. انتخاب کاردستی در نقاط کانونی باغ بی حد و حصر و شخصی است ، بنابراین به نحوه شروع گروه بندی گیاهان در بقیه مناطق بستگی دارد.

4.) برای زمستان بیانیه قابل توجهی بیان کنید
همه ما می دانیم که بیشتر گیاهان فصلی هستند و اگر زمستان فرا برسد نمی توانند عمر طولانی داشته باشند. و شکوفه های درخشان آزالیای مصنوعی ، باغچه و شمعدانی می تواند تأثیر زیادی در ایجاد گزاره های قابل توجه برای زمستان بگذارد. حتی اگر یک پرچین ساده شمشاد مصنوعی مخلوط با گیاهان زنده شود ، می تواند ظاهری ماندگار داشته باشد.